✔︎ نوام، بازار آنلاین من! ⎢ ✔︎ www.noem.ir

نوام، بازار آنلاین من!

نوام تنها سایت مزایده آنلاین با استاندارد بین المللی در ایران است که تجربه یک مزایده واقعی را همانند سایت های خارجی مانند ebay و … در اختیار کاربران خود در سراسر ایران قرار میدهد.

امتیازات و رتبه ها در نوام

علامت های الماس به اعضای نواِم اعطا می شوند که به ده یا بیشتر امتیاز ارزیابی رسیده اند.

این الماس ها در کنار هر نام کاربر نشان داده می شود. به ازایه  حداقل ۱۰ امتیاز یک الماس زرد دریافت می کنند

مزایده آنلاین

آنچه که به عنوان تعریف مزایده یا حراج معمولاً ارائه می‌شود در واقع نوع خاصی از مزایده‌ است که آن را با عنوان مزایده انگلیسی یا مزایده استاندارد می‌شناسید.

نوام را بهتر بشناسیم.

نوام، بازار آنلاین من!

نوام آسان ترین و ارزان ترین راه خرید و فروش!

نواِم اولین و بزرگترین سایت خرید و فروش و مزایده اینترنتی انواع لوازم و کالاهای نو و دست دوم در سراسر ایران

کسب و کار آسان

آیا تا به حال فکر آن را کردیده اید که در خانه خیلی چیزها وجود دارند که اصلا از آنها استفاده نمی کنید. و شما می توانید با فروختن آنها کسب و کاری آسان را به راه بیندازید.

راه ساده و سریع

دنبال یک راه ساده و سریع برای خرید و فروش اینترنتی هستید؟ نوام را به خاطر بسپارید. با نوام شما تمامی امکاناتی که برای خرید و فروش کالا های خود بصورت انلاین نیاز دارید را خواهید داشت. فقط کافیست بعد از ورود به سیستم، با چند کلیک کالای خود را بر روی سایت نوام تعریف و برای فروش در معرض نمایش عموم گذاشته و بفروش برسانید.
 

We can help you
!grow your business

نوام تنها سایت مزایده آنلاین با استاندارد بین المللی در ایران است که تجربه یک مزایده واقعی را همانند سایت های خارجی  مانند ebay را در اختیار کاربران خود در سراسر ایران قرار میدهد.

0

رئیس خودت باش!

به عنوان رئیس خود و به کار خود تصمیم گرفتن، تقریبا هر کس تا به حال از آن رویای داشته است. اما تنها چند نفر این رویا را عملی می کنند. یک روش کار...

0

راه های کسب درآمد آسان در منزل

کسب درآمد آسان، مشکل بسیاری از ما است. راه هایی وجود دارند که میتوانید از آنها در کنار شغل اصلی و یا بعنوان شغل اصلی برای کسب درآمد بیشتر کمک بگیرید. به لطف اینترنت،...